פנו אלינו לייעוץ

072-3970700

אתר Ynet

פרסום בפרסום באתר Ynet

אפליקצית כלכליסט

אתר Ynet  הוא אתר החדשות והתכנים המוביל בישראל.
מאז עלייתו לאוויר, ב-6 ביוני 2000, כבש האתר מקום של כבוד  בציבוריות הישראלית בכלל ובשדה התקשורת בפרט, והפך לגורם משפיע על סדר היום. Ynet מביא לגולש מידע עדכני ומעניין ברוב תחומי הידע והפעילות האנושית, ומכסה את מרבית תחומי התוכן שממקדים עניין ציבורי: מחדשות, כלכלה וספורט ועד לתרבות, בידור ורכילות, העולם היהודי ועולם האינטרנט והטכנולוגיה, ועד לתחומי התיירות, הבריאות, הרכב והאוכל.

בנוסף, מתפעל ynet מערך קהילות גדול ובו מאות פורומים במגוון עצום של נושאים, כולל פורומים רפואיים בניהול רופאים מהמובילים בתחומם. ynet מקיים אנציקלופדיה מקוונת גדולה ועדכנית (בתשלום) הכוללת עשרות-אלפי ערכים. האתר מחזיק, בנוסף לערוצי התוכן בעברית, אתר חדשות בשפה האנגלית – ynetnews , ומפעיל גם באתרים מסחריים לשירותי תיירות ( ytours המופעל ומנוהל ע”י הדקה התשעים בע”מ) וקניות (ynetshops, המופעל ומנוהל על ידי סמייל מדיה ועל אחריותה).

ynet שייך לקבוצת “ידיעות אחרונות”, אך הוא גוף עצמאי ללא כל זיקה מערכתית ותוכנית לעיתון שבבעלות הקבוצה, ומקיים פעילות עיתונאית נפרדת. מערכת ynet – על מאות כתביה, עורכיה, צלמיה ומעצביה – מפיקה מדי יום מאות ידיעות חדשותיות, כתבות וידאו, כתבות מגזיניות ומדריכים במגוון רחב של תחומים. מערכת החדשות של ynet, המספקת ידיעות מעודכנות על הנעשה בישראל ובעולם 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, הפכה למעין “סוכנות הידיעות של מדינת ישראל” – והיא בעלת השפעה ניכרת על סדר היום הציבורי.

הפרסום באתר ynet מגיע למיליוני גולשים מידי יום אשר ניתנים לפילוח כך שהמפרסם יכול להגיע רק לקהל הממוקד שלו מבלי לבזבז משאבים על גולשים שאינם רלוונטיים ריכזנו עבורכם את מרכזי התנועה העיקריים באתר כאשר בכל ערוץ ניתן לרכוש חבילת פרסום ייעודית:
עמוד הבית Ynet –

העמוד של המדינה, פונה לקהל יעד רחב מאד, למעלה מ-1,800,000 גולשים שונים בחודש, קהל יחסית בוגר אשר גדל על ידיעות אחרונות וצורך ואוהב את התוכן מבית ידיעות אחרונות – העיתון של המדינה
עמוד הבית של ווי-נט מושקע ומעוצב בפורמט מוקפד ואיכותי אשר מווסת היטב בין תוכן ופרסום, מציג למגוון רחב של גולשים מצעיר וזקן מגוון של תוכן רלוונטי ומרתק כמעט באותה המידה, העורך הראשי של האתר הוא יון פדר אשר עושה כל מאמץ לשמור על איכות “עמוד הבית של Ynet” ובכך הופך את הפרסום בעמוד הבית לאיכותי אשר תורם רבות למותגים המפרסמים בו – המדיום הוא המסר כבר אמרנו ?
ערוץ החדשות Ynet – חדשות הינו העמוד הראשי והמרכזי, פונה לקהל יעד בוגר אשר צורך תוכן אקטואליה וחדשות יומיומי הערוץ מספק ביום כ-40-50 כתבות חדשות ומציג נתונים לכ-1,200,000 גולשים בחודש.
הערוץ הפעיל ביותר באתר וואי-נט הוא החדשות, עמוד זה מרכז את עיקר הכניסות והינו גם החלק המושקע ביותר במערכת, ל-ynet מערכת תוכן עצמאית לחלוטין אשר פועלת במקביל לידיעות אחרונות ובניהול נפרד לחלוטין. מערכת חדשות אינטרנטית פועלת באופן שונה לחלוטין ומצריכה קצב אינטנסיבי ומלא צבע אשר מסקר כל יום כל היום כל מה שזז. חלק גדול מאד מקוראי וואי נט גולשים בו רק על מנת לצפות בחדשות. למעלה מ-50% מגולשי ynet כלל לא קוראים את תוכן הכתבות אלא מסתפקים לרוב בכותרות הראשיות וכותרות המשנה.

ערוץ הכלכלה Ynet :

– ערוץ הכלכלה הגדול במדינה (!), למעלה מ-700,000 גולשים שונים בחודש, רובם אנשי עסקים, משקיעים פרטיים, נדלניסטים, סוחרי בורסה, בכירים ועוד

– למרות האתרים הכלכליים הייחודיים, נראה כי ערוץ הכלכלה של וואי נט מביא את כמות הגולשים הגדולה בקטגוריה, הודות לגב החזק ומשפך הכניסות האינסופי של עמוד הבית של ווי-נט נהנה ערוץ הכלכלה מעדנה בקרב קהל איכותי אשר זורם כמסננת קהל אשר מחובר לכלכלה הישראלית והעולמית. בערוץ הכלכלה מידע רב ערך וייחודי בתחומים: שוק ההון, בנקים, נדל”ן, מטבע חוץ, כלכלה עולמית, צרכנות, קריירה ומדריכים.

ערוץ בריאות Ynet –

– ערוץ הבריאות של Ynet, למעלה מ-600,000 גולשים שונים בחודש, רובם צרכני תוכן אשר מאד רלוונטי אליהם או למי מקרוביהם, לערוץ מוניטין איכותי מאד אשר יוצר קשב רב אצל הגולש והצרכן הפוטנציאלי

– בערוץ הבריאות ניתן למצוא מידע רפואי בנושאים שונים ומגוונים, דיאטה, מזון בריא, אינדקס רופאים, תוכניות אימון, אינצקלופדיה רפואית, מחשבונים, אינדקס תרופות וכתבות עומק ותחקירים ייחודיים. הגולשים בערוץ מגיעים באמצעות עמוד הבית של וואי-נט וחלק ניכר מגיעים ישירות באמצעות חיפוש בגוגל מידע רפואי כלשהוא. במקרים אלו הגולש מגיע ישירות לכתבה ולא נחשף כלל לעמודים אחרים באתר Ynet. ניתן למקד מאד את הפרסום ולהגיע במדויק לקהל היעד הרצוי ולהתאים את הפרסום לצרכיו. לבריאות!

מְחַבֵּר


admin

    לחץ כאן וקבל הצעת מחיר