פנו אלינו לייעוץ

072-3970700

calcalist

פרסום באתר - calcalist

אפליקצית כלכליסט

אתר כלכליסט

אתר “כלכליסט” הוא אתר החדשות הכלכלי המוביל בישראל. באתר מתפרסמות כל חדשות הכלכלה בארץ ובעולם, בורסה, טכנולוגיה, IT, נדל”ן, משפט ושיווק. אתר כלכליסט מורכב מקשת נושאים שונים: דיווחי חדשות מתחומי כלכלה ועסקים שונים, בארץ ובעולם, פרשנויות, תחקירים, המלצות ועוד. לצד הנושאים שניתן לתייג כנושאים כלכליים מובהקים (שוק ההון), ישנם מדורי נדל”ן, טכנולוגיה, פרסום ושיווק, רכב, משפט, ספורט צרכנות ופנאי.

אתר “כלכליסט” ממשיך להוביל את הגזרה הכלכלית בקרב אתרי האינטרנט בישראל. על פי נתוני TIM , “כלכליסט” הוא האתר הכלכלי המוביל בישראל. בכך ממשיך האתר רצף של יותר משנה וחצי בפסגת דירוג האתרים הכלכליים ושומר על המעמד המוביל.

נכון לשנת 2012 אתר “כלכליסט” נמצבא במקום ה-11 בדירוג כלל האתרים בישראל. שיעור החשיפה לאתר קפץ ל-18.3% ביולי ומדובר ב-740 אלף גולשים ייחודיים בשבוע שגלשו באתר “כלכליסט”. המתחרים, “גלובס” ו”דה מרקר”, מדורגים במקומות ה-14 וה-18 בהתאמה עם חשיפה שבועית של 15.7% ו-13.8% ביולי. נראה כי הדיון בגזירות הכלכליות על רקע המשבר העולמי, הגביר את ההתעניינות ואת היקפי הגלישה באתרי החדשות הכלכליות.

אתר “כלכליסט” ממשיך להוביל גם בגלישה ממקומות העבודה ועולה למקום ה-8 מכלל האתרים בארץ עם חשיפה שבועית של 18%. אתרי “גלובס” ו”דה מרקר” מדורגים רק במקומות ה-10 וה-11 בהתאמה. עלייה ניכרת נרשמה ביולי בשיעור החשיפה השבועית מטלפונים סלולריים לאתר “כלכליסט”. החשיפה הסתכמה ב-5.7%, כך ש”כלכליסט” מדורג במקום ה-12 מכלל האתרים בישראל.

עלייה ניכרת נרשמה ביולי בשיעור החשיפה השבועית מטלפונים סלולריים לאתר “כלכליסט”. החשיפה הסתכמה ב-5.7%, כך ש”כלכליסט” מדורג במקום ה-12 מכלל האתרים בישראל.

מְחַבֵּר


admin

    לחץ כאן וקבל הצעת מחיר