פנו אלינו לייעוץ

072-3970700

פרסום ב - ידיעות איילון

העיתון המקומי המוביל באזור איילון. המקומון הוותיק מחולק בימי שישי לקוראי ידיעות אחרונות המנויים וניתן להשיגו גם בדוכני העיתונים. קהל הקוראים של עיתון איילון נחשב לבעל טווחי גילאים מגוון, ומהווה קהל נחשק בקרב עסקים אשר מעוניינים לפנות לקהל הבוגר והצרכני של האזור.

העיתון מופץ באזורים שונים באזור כגון : רמלה לוד ויישובי הסביבה. אזורים אלו מהווים כר פורה למפרסמים מהמותגים המובילים במדינה ובאזור איילון בפרט.

ענפי הפרסום הפופולריים בעיתון ידיעות איילון יוצרים קשת רחבה של מגוון ענפים ומוצרים, כגון : ריהוט בית וחצר, חשמל אלקטרוניקה ומזגנים, פנאי ונופש, ספורט, הלבשה והנעלה, וירידים שונים.

העיתון מודפס בפורמט גדול וברור של A3 בצבע בבתי הדפוס של ידיעות אחרונות, פורמט זה מסייע למקד את תשומת הלב של הקורא לתכנים ולפרסומים בעיתון.

אפשרות פרסום קורצת, אשר נהוגה לעיתים קרובות ע”י מפרסמים רבים בעיתונות הארצית היא הכנסת אינסרט בעיתון המקומי ובכך הם זוכים לחשיפה נקודתית וממוקדת בקרב קהל קוראי ידיעות אחרונות באזור איילון.

בנוסף עומדת בפני המפרסמים האפשרות לפרסום בדרך זו במחיר פיקס הכולל גם את ההדפסה וההפצה של האינסרט.

עיתון איילון מודפס על כ-60 עד 125 עמודים (תלוי תקופה) ומכיל מקבץ פרסומות בתחילתו, כתבות תחקיר או כתבת תוכן איכותית אחרת רלוונטית, מדורי רכילות, פנאי, תרבות, ספורט וכדו. בין הכותבים בעיתון ניתן למצוא את ליהי לפיד אשר מהווה מוקד עניין מהותי בקרב קהל יעד נשי. חלק גדול מהתכנים המודפסים בעיתון מועברים גם לאתר האינטרנט של רשת מקומוני ידיעות אחרונות Mynet.

המפרסמים בעיתון ידיעות איילון  בוחרים לעיתים קרובות לפרסם בו ולו רק כדי להשתלב במשפחת ידיעות אחרונות, בעשותם כך הם זוכים למחיר מקומי ריאלי יותר.

תקציבי הפרסום בעיתון ידיעות איילון נעים בין 20,000 ש”ח ל-100,000 ש”ח לקמפיין לתקופה של מספר חודשים עד שנה. ניתן להתאים את הפרסומות למיקומים רלוונטיים וכך לחבר את קהל היעד למפרסם טוב יותר.

בשורה התחתונה, אין ספק בעלות מול תועלת עיתון ידיעות איילון מספק את הסחורה ומאפשר לשחקנים בעלי תקציב פרסום לא גדול לקבל דריסת רגל מכובדת וראויה ולהיות חלק ממשחק גדול יותר.

אפשרויות פרסום בידיעות איילון:

עמוד שמאל לפני האמצע

עמוד ימין לפני האמצע

עמוד שמאל אחרי

שער אחורי

חצי עמוד ימין אמצע(ימין לפני)

חצי עמוד אחרי אמצע

רבע עמוד (ללא התחייבות מיקום)

סטריפ 40 (ללא התחייבות מיקום)

אינסרט A2

אינסרמניה חד צדדי

אינסרמניה דו צדדי

אינסרמניה A3  דו צדדי

מְחַבֵּר


admin

    לחץ כאן וקבל הצעת מחיר