פנו אלינו לייעוץ

072-3970700

פרסום ב - ידיעות ירושלים

עמוד ראשי- ידיעות ירושלים

עיתון- ידיעות ירושלים

העיתון המקומי המוביל בעיר ירושלים. המקומון הוותיק מחולק בימי שישי לקוראי ידיעות אחרונות המנויים וניתן להשיגו גם בדוכני העיתונים. קהל הקוראים של עיתון ירושלים נחשב לבעל טווחי גילאים מגוון, ומהווה קהל נחשק בקרב עסקים אשר מעוניינים לפנות לקהל הבוגר והצרכני של העיר.

העיתון מופץ באזורים שונים בעיר כגון השכונות: ממילא, גבעת רם , המושבה הגרמנית קריית היובל וכו…

אזורים אלו מתבססים על אוכלוסיות במצב סוציו אקונומי בינוני- גבוה ומהווים כר פורה למפרסמים מהמותגים המובילים במדינה ובאזור ירושלים.

ענפי הפרסום הפופולריים בעיתון ידיעות ירושלים יוצרים קשת רחבה של מגוון ענפים ומוצרים, כגון : ריהוט בית וחצר, חשמל אלקטרוניקה ומזגנים, פנאי ונופש, ספורט, הלבשה והנעלה, וירידים שונים.

העיתון מודפס בפורמט גדול וברור של A3 בצבע בבתי הדפוס של ידיעות אחרונות, פורמט זה מסייע למקד את תשומת הלב של הקורא לתכנים ולפרסומים בעיתון.

אפשרות פרסום קורצת, אשר נהוגה לעיתים קרובות ע”י מפרסמים רבים בעיתונות הארצית היא הכנסת אינסרט בעיתון המקומי ובכך הם זוכים לחשיפה נקודתית וממוקדת בקרב קהל קוראי ידיעות אחרונות באזור ירושלים.

בנוסף עומדת בפני המפרסמים האפשרות לפרסום בדרך זו במחיר פיקס הכולל גם את ההדפסה וההפצה של האינסרט.

עיתון ירושלים מודפס על כ-70 עד 135 עמודים (תלוי תקופה) ומכיל מקבץ פרסומות בתחילתו, כתבות תחקיר או כתבת תוכן איכותית אחרת רלוונטית, מדורי רכילות, פנאי, תרבות, ספורט וכדו. בין הכותבים בעיתון ניתן למצוא את ליהי לפיד אשר מהווה מוקד עניין מהותי בקרב קהל יעד נשי. חלק גדול מהתכנים המודפסים בעיתון מועברים גם לאתר האינטרנט של רשת מקומוני ידיעות אחרונות Mynet

המפרסמים בעיתון ידיעות ירושלים  בוחרים לעיתים קרובות לפרסם בו ולו רק כדי להשתלב במשפחת ידיעות אחרונות, בעשותם כך הם זוכים למחיר מקומי ריאלי יותר.

תקציבי הפרסום בעיתון ידיעות ירושלים נעים בין 20,000 ש ל-100,000 ש לקמפיין לתקופה של מספר חודשים עד שנה. ניתן להתאים את הפרסומות למיקומים רלוונטיים וכך לחבר את קהל היעד למפרסם טוב יותר.

בשורה התחתונה, אין ספק בעלות מול תועלת עיתון ירושלים מספק את הסחורה ומאפשר לשחקנים בעלי תקציב פרסום לא גדול לקבל דריסת רגל מכובדת וראויה ולהיות חלק ממשחק גדול יותר.

אפשרויות פרסום בידיעות ירושלים:

עמוד שמאל לפני

 עמוד ימין לפני

עמוד שמאל אחרי

עמוד שער אחורי

חצי עמוד לפני אמצע (ימין לפני)

חצי עמוד אחרי אמצע

רבע עמוד (ללא התחייבות מיקום)

סטריפ

אינסרט A2

אינסרמניה חד צדדי

אינסרמניה דו צדדי

אינסרמניה A3  דו צדדי

 

מְחַבֵּר


admin

    לחץ כאן וקבל הצעת מחיר