פנו אלינו לייעוץ

072-3970700

פרסום ב - ידיעות ראשון

עיתון ידיעות ראשון

עמוד ראשי- ידיעות ראשון

ידיעות ראשון לציון מקבוצת המקומונים של ידיעות אחרונות הינו המקומון המוביל ביותר באזור ראשל”צ. המקומון הוותיק מופץ בכל יום שישי לקוראי ידיעות אחרונות, מצורף למהדורת ידיעות של סוף השבוע אותה ניתן לקנות בקיוסקים, סופרים ועוד. בנוסף, המקומון מגיע למנויי ידיעות אחרונות בתוך מהדורת שישי. ניתן לקנות את העיתון גם בנפרד בנקודות התפוצה הרבות (סופרים, קיוסקים, דוכנים…) בכל אזור ראשון לציון.

העיתון מודפס בגודלA3  בצבע מלא באמצעות בתי הדפוס של ידיעות אחרונות, לעיתים קרובות מפרסמים רבים בוחרים להכניס אינסרט בעיתון המקומי ובכך מקבלים חשיפה נקודתית וממוקדת בקרב קהל קוראי ידיעות אחרונות באזור ראשון לציון.

קהל הקוראים של עיתון ידיעות ראשון לציון הינו הקהל המוביל בקרב לקוחות קמעונאים, קהל הצרכנים הרב והמגוון. המקומון מופץ ליישובים רבים באזור ראשון לציון.

אזורי ההפצה של המקומון ידיעות ראשון לציון: רחובות, נס ציונה, גדרה, באר יעקב, קריית עקרון, מזכרת בתיה.

ידיעות ראשון לציון מודפס על גבי 140- 200 עמודים, העיתון מורכב מכתבות מקומיות מתחומים שונים, טורים קבועים, מדורים מגוונים, כתבות תחקיר ולוח דרושים.

לידיעות ראשון לציון ישנם מדורים וטורים קבועים רבים ומובילים. הכתבים של המדורים הללו הם מקומיים, הם חיים ונושמים את ראשון ולכן הקול שלהם יוצר הזדהות רבה עם קהל היעד המקומי של העיתון.

בין המדורים הללו ישנם: חינוך, בונים בניינים, קלפטע, לילה, תרבות וספורט.

בנוסף, בעיתון ישנו לוח המורכב גם הוא ממדורים שונים: נדל”ן, כלי רכב, המקצוענים, קונים מוכרים, שירותים והצעות עבודה. הלוח מורכב ממודעת מילים בסוגים שונים- מודעת מילים רגילה, מודעת מילים מודגשת, מודעת מילים מוארת.

סוג נוסף של פרסום בלוח הוא ע”י קוביות אינטשים- פרסום הנותן יותר בולטות, ניתן לפרסם את הקוביות בצבע או בשחור לבן.

הלוח של ידיעות ראשון לציון, משותף גם לידיעות רחובות, ידיעות חולון וידיעות בת-ים, כלומר, החשיפה של פרסום בלוח היא רחבה ביותר גם בשאר המקומונים בסביבת ראשון.

פרסום בעיתון ידיעות ראשון, הוא יעיל ואפקטיבי- הפרסום הוא ממוקד ביותר מול קהל היעד הצרכני הרלוונטי לאזור ראשון.

אפשרויות הפרסום בעיתון ידיעות ראשון לציון מקבוצת מקומוני ידיעות אחרונות:

עמוד שמאל לפני האמצע

עמוד ימין לפני האמצע

עמוד שמאל אחרי האמצע

עמוד שער אחורי

חצי עמוד לפני אמצע (ימין לפני)

חצי עמוד אחרי אמצע

רבע עמוד (ללא התחייבות מיקום)

סטריפ

אינסרטים- עלונים הנפרדים מהעיתון ומופצים בתוכו:

אינסרט A2

אינסרמניה חד צדדי

אינסרמניה דו צדדי

אינסרמניה A3  דו צדדי

מְחַבֵּר


admin

    לחץ כאן וקבל הצעת מחיר