פנו אלינו לייעוץ

072-3970700

פרסום ב - ידיעות רחובות

עיתון ידיעות רחובות

עמוד ראשי- רחובות

המקומון ידיעות רחובות מקבוצת המקומונים של ידיעות אחרונות הינו המקומון המוביל ביותר באזור רחובות. המקומון הוותיק מופץ בכל יום שישי לקוראי ידיעות אחרונות, מצורף למהדורת ידיעות של סוף השבוע אותה ניתן לקנות בקיוסקים, סופרים ועוד. בנוסף, המקומון מגיע למנויי ידיעות אחרונות בתוך מהדורת שישי. ניתן לקנות את העיתון גם בנפרד בנקודות התפוצה הרבות (סופרים, קיוסקים, דוכנים…) בכל אזור רחובות.

העיתון מודפס בגודלA3  בצבע מלא באמצעות בתי הדפוס של ידיעות אחרונות, לעיתים קרובות מפרסמים רבים בוחרים להכניס אינסרט בעיתון המקומי ובכך מקבלים חשיפה נקודתית וממוקדת בקרב קהל קוראי ידיעות אחרונות באזור רחובות.

קהל הקוראים של עיתון ידיעות רחובות הינו הקהל המוביל בקרב לקוחות קמעונאים, קהל הצרכנים הרב והמגוון. המקומון מופץ ליישובים רבים באזור רחובות.

אזורי ההפצה של המקומון ידיעות רחובות: רחובות, נס ציונה, גדרה, באר יעקב, קריית עקרון ומזכרת בתיה.

ידיעות רחובות מודפס על גבי 140- 200 עמודים, העיתון מורכב מכתבות מקומיות מתחומים שונים, טורים קבועים, מדורים מגוונים, כתבות תחקיר ולוח דרושים.

לידיעות רחובות ישנם מדורים וטורים קבועים רבים ומובילים. הכתבים של המדורים הללו הם מקומיים, הם חיים ונושמים את רחובות ולכן הקול שלהם יוצר הזדהות רבה עם קהל היעד המקומי של העיתון.

בין המדורים הללו ישנם: חינוך, בונים בניינים, קלפטע, לילה, תרבות, ספורט.

בנוסף, בעיתון ישנו לוח המורכב גם הוא ממדורים שונים: נדל”ן, כלי רכב, המקצוענים, קונים מוכרים, שירותים והצעות עבודה. הלוח מורכב ממודעת מילים בסוגים שונים- מודעת מילים רגילה, מודעת מילים מודגשת, מודעת מילים מוארת.

סוג נוסף של פרסום בלוח הוא ע”י קוביות אינטשים- פרסום הנותן יותר בולטות, ניתן לפרסם את הקוביות בצבע או בשחור לבן.

הלוח של ידיעות רחובות, משותף גם לידיעות ראשון לציון, ידיעות חולון וידיעות בת-ים, כלומר, החשיפה של פרסום בלוח היא רחבה ביותר גם בשאר המקומונים בסביבת רחובות.

פרסום בעיתון ידיעות רחובות, הוא יעיל ואפקטיבי- הפרסום הוא ממוקד ביותר מול קהל היעד הצרכני הרלוונטי לאזור רחובות.

אפשרויות הפרסום בעיתון ידיעות רחובות מקבוצת מקומוני ידיעות אחרונות:

עמוד שמאל לפני האמצע

עמוד ימין לפני האמצע

עמוד שמאל אחרי האמצע

עמוד שער אחורי

חצי עמוד לפני אמצע (ימין לפני)

חצי עמוד אחרי אמצע

רבע עמוד (ללא התחייבות מיקום)

סטריפ

אינסרטים- עלונים הנפרדים מהעיתון ומופצים בתוכו:

אינסרט A2

אינסרמניה חד צדדי

אינסרמניה דו צדדי

אינסרמניה A3  דו צדדי

מְחַבֵּר


admin

    לחץ כאן וקבל הצעת מחיר