פנו אלינו לייעוץ

072-3970700

פרסום ב - ידיעות רמת גן

עיתון ידיעות רמת גן

עמוד ראשי- ידיעות רמת גן

ידיעות רמת גן הינו העיתון המקומי המוביל בערים רמת גן גבעתיים . המקומון הותיק מחולק בימי שישי לקוראי ידיעות אחרונות המנויים וניתן להשיגו גם בדוכני העיתונים.

קהל הקוראים של עיתון ר”ג- גבעתיים נחשב לבעל טווחי גילאים מגוון, ומהווה קהל נחשק בקרב עסקים אשר מעוניינים לפנות לקהל הבוגר והצרכני של ר”ג- גבעתיים.

העיתון מופץ  באזורים שונים  בערים כגון: השכונות רמב”ם ו בורוכוב בגבעתיים ובנוסף השכונות רמת אפעל, מרום נווה ותל גנים ברמת גן.

אזורים אלו מתבססים על אוכלוסיות במצב סוציו אקונומי בינוני- גבוה ומהווים כר פורה למפרסמים מהמותגים המובילים במדינה ובאזור גוש דן בפרט.

ענפי הפרסום הפופולריים בעיתון ידיעות ר”ג- גבעתיים יוצרים קשת רחבה של מגוון ענפים ומוצרים, כגון : ריהוט בית וחצר, חשמל אלקטרוניקה ומזגנים, פנאי ונופש, ספורט, הלבשה והנעלה, וירידים שונים.

העיתון מודפס בפורמט גדול וברור של  A3 בצבע בבתי הדפוס של ידיעות אחרונות, פורמט זה מסייע למקד את תשומת הלב של הקורא  לתכנים ולפרסומים בעיתון.

אפשרות פרסום קורצת, אשר נהוגה לעיתים קרובות ע”י מפרסמים רבים בעיתונות הארצית היא הכנסת אינסרט בעיתון המקומי ובכך הם זוכים לחשיפה נקודתית וממוקדת בקרב קהל קוראי ידיעות אחרונות באיזור רמת גן גבעתיים.

בנוסף עומדת בפני המפרסמים האפשרות לפרסום בדרך זו במחיר פיקס הכולל גם את ההדפסה וההפצה של האינסרט.

עיתון רמת גן גבעתיים מודפס על כ-60 עד 140 עמודים (תלוי תקופה) ומכיל מקבץ פרסומות בתחילתו, כתבות תחקיר או כתבת תוכן איכותית אחרת רלוונטית, מדורי רכילות, פנאי, תרבות, ספורט וכדו. בין הכותבים בעיתון ניתן למצוא את ליהי לפיד אשר מהווה מוקד עניין מהותי בקרב קהל יעד נשי. חלק גדול מהתכנים המודפסים בעיתון מועברים גם לאתר האינטרנט של רשת מקומוני ידיעות אחרונות Mynet.

המפרסמים בעיתון ידיעות רמת גן גבעתיים בוחרים לעיתים קרובות לפרסם בו ולו רק כדי להשתלב במשפחת ידיעות אחרונות, בעשותם כך הם  זוכים למחיר מקומי ריאלי יותר.

תקציבי הפרסום בעיתון רמת גן-גבעתיים נעים בין 20,000 ש”ח ל-100,000 ש”ח לקמפיין לתקופה של מספר חודשים עד שנה.  ניתן להתאים את הפרסומות למיקומים רלוונטיים וכך לחבר את קהל היעד למפרסם טוב יותר.

בשורה התחתונה, אין ספק בעלות מול תועלת – עיתון רמת גן-גבעתיים מספק את הסחורה ומאפשר לשחקנים בעלי תקציב פרסום לא גדול לקבל דריסת רגל מכובדת וראויה ולהיות חלק ממשחק גדול יותר.

אפשרויות פרסום בעיתון ידיעות רמת גן מבית ידיעות מקומונים:

עמוד שמאל לפני האמצע

עמוד ימין לפני האמצע

עמוד שמאל אחרי

שער אחורי

חצי עמוד ימין אמצע(ימין לפני)

חצי עמוד אחרי אמצע

רבע עמוד (ללא התחייבות מיקום)

סטריפ 40 (ללא התחייבות מיקום

אינסרט A2

 אינסרמניה חד צדדי

אינסרמניה דו צדדי

אינסרמניה A3  דו צדדי

 

מְחַבֵּר


admin

    לחץ כאן וקבל הצעת מחיר