פנו אלינו לייעוץ

072-3970700

פרסום ב - 7 ימים

מוסף 7 ימים של ידיעות אחרונות הוא המוסף הנקרא ביותר בסופי שבוע נכון לאפריל 2012. 7 ימים מורכב מרפרטואר כתבים מרשים בעלי טורים קבועים: יאיר לפיד, שלמה ארצי, ישראל אהרוני ועוד. המוסף בנוי ממדורים קבועים, טורים אישיים, כתבות תוכן מעמיקות, תחקירים מיוחדים ופנאי לכל המשפחה.

נתוני החשיפה הנמדדים על ידי סקר TGI (הסקר המוביל למדידת הרגלי הקריאה בישראל) מצביעים על כך שלמעלה משליש מבתי האב היהודים בישראל קוראים את 7 ימים של ידיעות אחרונות. החשיפה לפרסומות המוצגים במוסף 7 ימים תלויה מאד גם במיקום המודעה שכן אם המודעה מוקמה בין עמודי תוכן מרתקים אותו מפרסם זכה לחשיפה גבוהה יותר וכן הפוך

– במוסף 7 ימים ניתן לפרסם מודעות עמוד או דאבל.
– מוסף 7 ימים בנוי מכתבות רבות ותוכן רב. בהתאמה לכך, גם כמות המודעות הפרסומיות. – כמות העמודים של מוסף 7 ימים ארוכה יותר מכל חלקי העיתון האחרים של ידיעות אחרונות.
– מוסף 7 ימים מורכב ממדורים קבועים, לכל מדור מיקום קבוע שממקד אליו קהל קוראים ספציפי, היכול להתאים בקביעות למפרסם. דוגמא לחלק מהמדורים:  רכילות, אסטרולוגיה, פנאי וסודוקו, יאיר לפיד ועוד.

טיפ חשוב בפרסום במוסף הוא פרסום ממוקד באזור מסוים. כלומר, הפצתו של 7 ימים מתחלקת לכמה אזורים וניתן לפרסום מודעה באזור מסוים, דבר שייכול להוזיל את העלויות של המפרסם.

להלן חלוקת האזורים אליהם המוסף מופץ:

מתחלף מרכז –
מודעתך תפורסם במוסף היוקרתי אך תהיה רק באזור חדרה עד גדרה, הקוראים של ידיעות אחרונות ייחשפו באזורים אלו בלבד: ת”א, גבעתיים, בני ברק, רמלה, לוד, חולוןף בת-ים, אזור, ראשל”צ, נס ציונה, רחובות, יבנה, פ”ת, ראש העין, השרון הדרומי, נתניה וישובי השרון המרכזי- השומרון. חדרה ושאר ישובי צפון השרון, עתלית.

מתחלף דרום א’ + דרום ב’ –
לאזורים: אשקלון, אשדוד, באר שבע, קרית מלאכי, שדרות, קרית גת וישובי הדרון, דימונה, אופקים, נתיבות, ערד וכל ישובי הנגב עד אילת (ניתן לפצל בין א’ ו-ב’)

מתחלף מזרח –
בית שמש, ישובי יהודה והבקעה, ירושלים רבתי.

מתחלף צפון א’+ב’-

חיפה והקריות, נשר, תל-חנן, טירת הכרמל, אזור העמקים והגליל, הגליל המערבי, ק.שמונה, צפת, טבריה ועפולה (ניתן לפצל בין א’ ו-ב’).

פרסום במוסף 7 ימים מקבל חשיפה אדירה בקרב קהל יעד איכותי בתפוצה ארצית, החשיפה היא לכ-40 אחוז מהאוכלוסייה וכמו כן למוסף יש אורך חיי מדף ארוכים. הפרסום בשבעה ימים מעניק שילוב ייחודי בין תדמית ובין מכירה למותגים חזקים אשר מעוניינים להתחזק לאורך זמן תוך שילוב עם קבלת תגובות מידיות.

מְחַבֵּר


admin

    לחץ כאן וקבל הצעת מחיר