פנו אלינו לייעוץ

072-3970700

פרסום ב - GO

GO הוא מגזין אופנה ישראלי, מבית ידיעות אחרונות, היוצא לאור אחת לחודש ועוסק באופנה, טיפוח, אהבה, סקס, רכילות ובידור. הירחון החל להופיע בינואר 2004 ומופיע מאז ועד היום בקביעות.

קהל היעד של המגזין הוא צעירות בנות 18-25.

הירחון מתמחה בהפקות אופנה מסוגננות ובתכנים המעסיקים את הקוראות הצעירות: חדשות אופנה וטיפוח, כתבות בנושאי אהבה ויחסים, ראיונות עם כוכבי בידור ודוגמניות וכיוצא בזה. במגזין מדורים נוספים העוסקים בתרבות ובידור, צרכנות, אסטרולוגיה ותשבצים.

החל מחודש פברואר 2011 בוצע שינוי במגזין go ומאז הוא הופץ תחת השם go style כאשר גם בגזרת התוכן חלו בו שינויים. השינוי העיקרי כולל דור חדש ומורחב של עיצוב פנים, כמו גם מדור אופנה גדול יותר, מדור טיפוח מוגדל. מספר העמודים במגזין צפויים לגדול גם כן.

המגזין עשיר בטיפים: איפה לקנות, כמה לשלם, איך לאמץ טרנד אופנתי, ולהיות הכי מעודכנת שיש בכל הקשור לאופנה, שופינג בארץ ובחו”ל, טיפוח, עיצוב הבית וכל מה שמעניין נשים.

בכל חודש כשיוצא המגזין מתפרסמת כתבה ראשית חדשה על עמוד השער של כוכבת ידועה: דוגמנית, שחקנית או כוכבות ריאליטי שונות, המטרה היא עמוד שער מהמין הנשי בלבד. כוכבות שכיכבו בשער מספר פעמים הן: בר רפאלי, נינט טייב, רותם סלע, מירי בוהדנה ועוד.

פעם בשנה המגזין יוצא בגיליון מיוחד של דירוג הכוכבים היפים והנכונים, הדירוג מתבצע על ידי בחירת הקוראות, ומתפרס על גיליון ענק.

אפשרויות פרסום:

עמוד צד ימין אחרי השער

עמוד צד ימין

עמוד צד שמאל

חצי עמוד צד שמאל

רבע עמוד צד ימין

חצי עמוד לפני שער אחורי

שער אחורי

אינסרטים

מְחַבֵּר


admin

    לחץ כאן וקבל הצעת מחיר